Om Bettan

Denna skribent har ännu inte fyllt i någon information.
Hittills har Bettan skapat 18 blogginlägg för.

Mario Savarin

Mario Savarin Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Tekniska servicenämnden - ersättare mario.savarin@motala.se Om mig på Motala Kommun

Mario Savarin2019-08-11T19:33:05+02:00

Inger Lorentzson

Inger Lorentzson Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Socialnämnden - ersättare Funktionshinderrådet - vice ordförande Förvaltningsrätten - nämndeman inger.lorentzson@motala.se Om mig på Motala Kommun

Inger Lorentzson2019-08-11T19:31:42+02:00

Maths Andersson

Maths Andersson Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Socialnämnden - ordförande Samordningsförbundet Västra Östergötland - ledamot maths.andersson@motala.se Om mig på Motala Kommun

Maths Andersson2019-08-11T19:22:37+02:00

Jan Fallsvik

Jan Fallsvik Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Kommunfullmäktige - ersättare Samhällsbyggnadsnämnden - ledamot jan.fallsvik@motala.se Om mig på Motala Kommun

Jan Fallsvik2019-09-17T19:34:23+02:00

Sara Ankarberg

Sara Ankarberg Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Kommunfullmäktige - ledamot sara.ankarberg@motala.se Om mig på Motala Kommun

Sara Ankarberg2020-09-27T18:55:02+02:00

Per Johansson

Per Johansson Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Kommunfullmäktige - ledamot Kommunstyrelsen - ersättare per.johansson@motala.se Om mig på Motala Kommun

Per Johansson2019-09-17T20:11:53+02:00

Kjell Fransson

Kjell Fransson Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Kommunfullmäktige - ledamot och vice gruppledare Arbetsgruppen för landsbygdsutveckling - ledamot AB Östgötatrafiken (april 2019--april 2023) - ledamot kjell.fransson@motala.se Om mig på Motala Kommun

Kjell Fransson2019-08-11T19:25:07+02:00

Kenneth Söderman

Kenneth Söderman Uppdrag under mandatperioden 2019-2022 Kommunfullmäktige - ledamot och gruppledare Kommunstyrelsen - vice ordförande Kommunstyrelsens arbetsutskott - ledamot Kommunstyrelsens personalutskott - ordförande Sjöstaden Motala Fastighetsutveckling AB - ledamot Kommunala pensionärsrådet - ordförande Styrgruppen för finska förvaltningsområdet - ordförande kenneth.soderman@motala.se Om mig på Motala Kommun [...]

Kenneth Söderman2019-09-17T20:09:44+02:00